
3-10 Days
ΨΗΦΙΑΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΗ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-70010
12.59€
Ex Tax: 12.59€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΨΗΦΙΑΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.220kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.275kg |
| Μήκος | 18cm |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Πλάτος | 13.8cm |
| Τύπος Μπαταρίας | 2 x AAA |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό και Ανοξείδωτο Ατσάλι / Plastic and Stainless Steel |
| Χρώμα Προϊόντος | Ανοξείδωτο Ατσάλι / Stainless Steel |
