
ΒΑΣΗ ΩΜΕΓΑ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED (14,4W) 220V
- Stock: In Stock
- Model: 147-70710
0.15€
Ex Tax: 0.15€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΒΑΣΗ ΩΜΕΓΑ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED (14,4W) 220V
| Χαρακτηριστικά | |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\1000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,001kg |
| Μήκος | 240mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 14,4W |
| Πλάτος | 240mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 100mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
