
ΛΑΜΠΑ LED ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ "PULL LIGHT" ΦΟΥΞ
- Stock: In Stock
- Model: 145-24511
1.81€
Ex Tax: 1.81€
This product has a minimum quantity of 12
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΑΜΠΑ LED ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ "PULL LIGHT" ΦΟΥΞ
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 50lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γωνία Δέσμης | 220° |
| Διάμετρος (mm) | 55mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 24h |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12\48 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,082kg |
| Μήκος | Μήκος Καλωδίου: 109cm/ Cord Lentgh: 109cm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 4,5V DC |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Μπαταρίας | 3xAAA |
| Υλικό Προϊόντος | ABS & PVC |
| Ύψος (mm) | 160mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Ροζ/ Pink |
