- 3β-Eurolamp που έχουν πρόβλημα με το link
- Brand
- Eurolamp
- ΝΤΙΖΑ ΓΙΑ ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ 4 LED ΤΑΙΝΙΕΣ

ΝΤΙΖΑ ΓΙΑ ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ 4 LED ΤΑΙΝΙΕΣ
- Stock: In Stock
- Model: 147-70773
2.09€
Ex Tax: 2.09€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΝΤΙΖΑ ΓΙΑ ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ 4 LED ΤΑΙΝΙΕΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\400 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,050kg |
| Μήκος | 2000mm |
| Πλάτος | 1,5mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο/ Aluminium |
| Ύψος | 1,5mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
