- 3β-Eurolamp που έχουν πρόβλημα με το link
- Brand
- Eurolamp
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ GR-408/12L ΜΗ ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ LED 90min

ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ GR-408/12L ΜΗ ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ LED 90min
- Stock: In Stock
- Model: 145-28202
31.08€
Ex Tax: 31.08€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ GR-408/12L ΜΗ ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ LED 90min
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 40lm/100lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP42 |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 5°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.586 |
| Μήκος | 272mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2.5W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 121mm |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Λαμπτήρα | 12 SMD LED |
| Τύπος Μπαταρίας | Ni-Cd 3.6V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Προϊόντος | Bayblend FR3010, διάφανο polycarbonate |
| Ύψος | 50mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years, Battery 1 Χρόνιο/ 1 Year |
| Χρόνος Αποφόρτισης Μπαταρίας | 1,5h |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 24h |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 0.6Ah |
