- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- LED CV DALI2 PLASTIC DRIVER 75W 230V AC- 24V DC 3.12A IP20 5YRS EUCHIPS

3-10 Days
LED CV DALI2 PLASTIC DRIVER 75W 230V AC- 24V DC 3.12A IP20 5YRS EUCHIPS
- Stock: 3-10 Days
- Model: LCP75AD-1H24V
76.71€
Ex Tax: 76.71€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED CV DALI2 PLASTIC DRIVER 75W 230V AC- 24V DC 3.12A IP20 5YRS EUCHIPS
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Ναι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 75 W |
| Κατηγορία01 | Τροφοδοτικά LED |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
