- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- LED HIGH POWER FLOOD LUMINAIRE 720W, 111600LM, 5000K, 20°, 230V AC, IP66, IK10


3-10 Days


LED HIGH POWER FLOOD LUMINAIRE 720W, 111600LM, 5000K, 20°, 230V AC, IP66, IK10
- Stock: 3-10 Days
- Model: GLAD7205020
943.00€
Ex Tax: 943.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED HIGH POWER FLOOD LUMINAIRE 720W, 111600LM, 5000K, 20°, 230V AC, IP66, IK10
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK10 |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=70 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 20° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 5000K |
| Ισχύς | 720 W |
| Κατηγορία01 | Προβολείς Εξωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία02 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 111600 lm |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
