- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- LED SMD E40 MALORY 75W 4000K 8300LM 230V AC RA80 40000H 360°

3-10 Days
LED SMD E40 MALORY 75W 4000K 8300LM 230V AC RA80 40000H 360°
- Stock: 3-10 Days
- Model: MA12075NW
37.38€
Ex Tax: 37.38€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED SMD E40 MALORY 75W 4000K 8300LM 230V AC RA80 40000H 360°
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 75 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Κατηγορία01 | Βιομηχανικού Τύπου |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 6300 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
