- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- LED SMD G4 1,5W 6000K 12V AC/DC 170LM RA80 30000H 360° MINI PLASTIC

3-10 Days
LED SMD G4 1,5W 6000K 12V AC/DC 170LM RA80 30000H 360° MINI PLASTIC
- Stock: 3-10 Days
- Model: G4283515CWPH
1.45€
Ex Tax: 1.45€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED SMD G4 1,5W 6000K 12V AC/DC 170LM RA80 30000H 360° MINI PLASTIC
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 1,5 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G4 |
| Κατηγορία01 | G4, G9 |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 170 lm |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
