- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- ^ LED SMD MAGNET MODULE 18W 230V AC 1600LM 160° 4000K RA80 30000H

3-10 Days
^ LED SMD MAGNET MODULE 18W 230V AC 1600LM 160° 4000K RA80 30000H
- Stock: 3-10 Days
- Model: LM8018NW
5.55€
Ex Tax: 5.55€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^ LED SMD MAGNET MODULE 18W 230V AC 1600LM 160° 4000K RA80 30000H
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 160° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Module |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 18 W |
| Κατηγορία01 | Retrofit Kits |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1600 lm |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
