- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- LED SMD T8 G13 12W 6000K 90CM 230V AC 1200LM RA80 30000H 180° GLASS

3-10 Days
LED SMD T8 G13 12W 6000K 90CM 230V AC 1200LM RA80 30000H 180° GLASS
- Stock: 3-10 Days
- Model: 12T8CWEN
2.98€
Ex Tax: 2.98€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED SMD T8 G13 12W 6000K 90CM 230V AC 1200LM RA80 30000H 180° GLASS
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | T8 |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 12 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G13 |
| Κατηγορία01 | T5, T8, T9 |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Συνδεσμολογία | Συνδεσμολογία 2 άκρων |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1200 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
