- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- ^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 3W 140LM 3.000K SAND RUST 120° CRI80 IP54

3-10 Days
^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 3W 140LM 3.000K SAND RUST 120° CRI80 IP54
- Stock: 3-10 Days
- Model: LG5892R-400
71.42€
Ex Tax: 71.42€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 3W 140LM 3.000K SAND RUST 120° CRI80 IP54
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 3 W |
| Κατηγορία 1 | Φωτιστικά Επιτραπέζια κι Επιδαπέδια |
| Κατηγορία 2 | Φωτισμός Εξωτερικού Χώρου και Κήπου |
| Κατηγορία 3 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 4 | Φωτιστικά Ηλιακά κι Επαναφορτιζόμενα |
| Κατηγορία 5 | Φωτισμός Εξωτερικού Χώρου και Κήπου |
| Κατηγορία 6 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 7 | Προσφορές |
| Κατηγορία 8 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Υλικό (κύριο) | ALU+MTL |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 140 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Απόχρωση Σκουριάς |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
