- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- LED URBAN LUMINAIRE WITH ADJUSTABLE WATTAGE 30/40/50W 170/165/160 LM/W 4000K 230V 5YRS GUARANTEE


3-10 Days


LED URBAN LUMINAIRE WITH ADJUSTABLE WATTAGE 30/40/50W 170/165/160 LM/W 4000K 230V 5YRS GUARANTEE
- Stock: 3-10 Days
- Model: ESTOR34540
317,40€
Ex Tax: 317,40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED URBAN LUMINAIRE WITH ADJUSTABLE WATTAGE 30/40/50W 170/165/160 LM/W 4000K 230V 5YRS GUARANTEE
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP66 |
| Αντικεραυνική Προστασία | 10kV |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥70 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 140°x140° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 30W/40W/50W |
| Κατηγορία01 | Φωτισμός Πλατείας και Φανάρια |
| Κατηγορία02 | Φωτιστικά Αστικού Τοπίου |
| Κατηγορία03 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Οικογένεια | ESTOR |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 5100lm/6600lm/8000lm |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
