- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- LED ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ 5W 650LM CCT IP44 Li-on 1800mAh ,TYPE-C USB

3-10 Days
LED ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ 5W 650LM CCT IP44 Li-on 1800mAh ,TYPE-C USB
- Stock: 3-10 Days
- Model: LAH5CCT
23.14€
Ex Tax: 23.14€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ 5W 650LM CCT IP44 Li-on 1800mAh ,TYPE-C USB
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 5-8 Ώρες |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K / 4000K / RGB |
| Ισχύς | 5 W |
| Κατηγορία01 | Φακοί |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Λειτουργίες Φωτισμού | 7000K 100% - 75% - 50% - 25% // 3000K 50% - 100% // RGB Steady // RED Flash |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-on |
| Υλικό (κύριο) | ABS |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 650 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας (Ah) | 1,8 Ah |
