- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- Brand
- ACA Lighting
- ΛΩΡΙΔΑ LED 25M 4.8W/M 570LM/M 24V DC IP20 4000K Ra80 8mm

3-10 Days
ΛΩΡΙΔΑ LED 25M 4.8W/M 570LM/M 24V DC IP20 4000K Ra80 8mm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 242835484025M
1,59€
Ex Tax: 1,59€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΩΡΙΔΑ LED 25M 4.8W/M 570LM/M 24V DC IP20 4000K Ra80 8mm
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 4,8 W/m |
| Κατηγορία01 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 570 lm/ m |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
