- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- Brand
- ACA Lighting
- ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 18.8W/M 2510LM/M 24V DC IP65 NANO 6500K Ra80 10mm

3-10 Days
ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 18.8W/M 2510LM/M 24V DC IP65 NANO 6500K Ra80 10mm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 24283518865PC
5.29€
Ex Tax: 5.29€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 18.8W/M 2510LM/M 24V DC IP65 NANO 6500K Ra80 10mm
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Ισχύς | 18,8 W/m |
| Κατηγορία01 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2510 lm/ m |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
