- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- S' ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 12W/M 1320LM/M 24V DC IP65 NANO 4000K Ra80 6mm

3-10 Days
S' ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 12W/M 1320LM/M 24V DC IP65 NANO 4000K Ra80 6mm
- Stock: 3-10 Days
- Model: S2428351240PC
3.17€
Ex Tax: 3.17€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
S' ΛΩΡΙΔΑ LED 5M 12W/M 1320LM/M 24V DC IP65 NANO 4000K Ra80 6mm
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 12 W/m |
| Κατηγορία01 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1320 lm/ m |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
