- Aca Lighting προϊόντα που δε χρειάζονται
- ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 285Wp 24V DC ΔΙΑΣΤ. : 1640x880x35mm 14.55Kg

3-10 Days
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 285Wp 24V DC ΔΙΑΣΤ. : 1640x880x35mm 14.55Kg
- Stock: 3-10 Days
- Model: SRP285
255,24€
Ex Tax: 255,24€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 285Wp 24V DC ΔΙΑΣΤ. : 1640x880x35mm 14.55Kg
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Ισχύς | 285 W |
| Κατηγορία01 | Φωτοβολταϊκά Πάνελ |
| Κατηγορία02 | Ενεργειακές Λύσεις |
| Κατηγορία03 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Κουτί διασύνδεσης | IP65 |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 36V |
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 8,33A |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 8,83A |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,04% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | -0,43% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,33% / °C |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 43,6V |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Πολυκρυσταλλικό |
