
3-10 Days
ΓΥΑΛΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΔΙΑΦΑΝΗ, ΑΝΑΓΛΥΦΗ ΜΕ ΠΟΥΠΟΥΛΑ, ΣΕΤ 4ΤΜΧ, 10cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-42464
0,00€
Ex Tax: 0,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΓΥΑΛΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΔΙΑΦΑΝΗ, ΑΝΑΓΛΥΦΗ ΜΕ ΠΟΥΠΟΥΛΑ, ΣΕΤ 4ΤΜΧ, 10cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος (cm) | 10CM |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 50x50x35.5cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 24.5x24.5x11cm |
| Διαστάσεις Υποσυσκευασίας (cm) | 24.5x24.5x11cm |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 2 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,042 |
| Καθαρό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | 0,167 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,063 |
| Μεικτό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | 0,25 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Τεμάχια Υποσυσκευασίας | 4 |
| Τύπος Συσκευασίας | Χάρτινο Μαύρο Κουτί με Παράθυρο/Black Window Box |
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί/Glass |
| Χρώμα | Ιριδίζον διάφανο/Iridescent transparent |
