- 9.1-Παλιά εποχιακά Eurolamp
- ΚΗΡΟΠΗΓΙΟ ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ, 230V, ΜΕ 7 ΛΕΥΚΑ ΚΕΡΑΚΙΑ, ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ, ΞΥΛΙΝΟ, 39x4,8x30cm

3-10 Days
ΚΗΡΟΠΗΓΙΟ ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ, 230V, ΜΕ 7 ΛΕΥΚΑ ΚΕΡΑΚΙΑ, ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ, ΞΥΛΙΝΟ, 39x4,8x30cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-41604
0,00€
Ex Tax: 0,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΗΡΟΠΗΓΙΟ ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ, 230V, ΜΕ 7 ΛΕΥΚΑ ΚΕΡΑΚΙΑ, ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ, ΞΥΛΙΝΟ, 39x4,8x30cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | E10 34V/3W |
| Watt Μετασχηματιστή | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 45x32,5x42 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Όχι/No |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 5,9 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,43 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | E10 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 6,5 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,6 |
| Μήκος (cm) | 30 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 45 |
| Πλάτος (cm) | 4,8 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 32,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 10 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 21W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 7 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος λαμπτήρα | Πυρράκτωσης/Rice bulb |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί με αυτοκόλλητο/White box with color label |
| Υλικό προϊόντος | Ξύλο/Wood |
| Ύψος (cm) | 39 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα | Φυσικό/Natural |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm white |
