
3-10 Days
ΔΙΑΚΟΠΤΑΚΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΜΑΥΡΟ 6Α 220-240V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-10045
1.38€
Ex Tax: 1.38€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΔΙΑΚΟΠΤΑΚΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΜΑΥΡΟ 6Α 220-240V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 6A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10\480 |
| Μήκος | 32mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1440W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 12mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Ύψος | 12mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
