
3-10 Days
NTOYI ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΟ E27
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-10009
1,22€
Ex Tax: 1,22€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NTOYI ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΟ E27
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ60mm |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0,75mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\25\300 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | Net Wt: 0.086kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Πορσελάνη/ Plastic & Porcelain |
| Ύψος | 240mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
