
3-10 Days
NTOYI ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΝΤΙΚΕ (ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ) Ε27
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23121
8,35€
Ex Tax: 8,35€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NTOYI ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΝΤΙΚΕ (ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ) Ε27
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 100mm |
| Διατομή Καλωδίου | 2x1mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,180kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Μεταλλικό/ Plastic & Metallic |
| Ύψος | 620mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Αντικέ Ορείχαλκου/ Antique Brass |
