
3-10 Days
ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 2 ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΧΡΥΣΑ E27
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23045
3,84€
Ex Tax: 3,84€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 2 ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΧΡΥΣΑ E27
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ6mm (ring) |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 32\256 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,054kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Σίδηρος/ Iron |
| Ύψος | 66mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Χρυσός/ Gold |
