
3-10 Days
NTOYI ΑΝΤΑΠΤΟΡ ΑΠΟ E14 ΣΕ Ε27
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23057
1.16€
Ex Tax: 1.16€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NTOYI ΑΝΤΑΠΤΟΡ ΑΠΟ E14 ΣΕ Ε27
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ40mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +125°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 12\600 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,016kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 67mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
