
3-10 Days
NTOYI ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ ΛΕΥΚΟ E14
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23031
0,92€
Ex Tax: 0,92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NTOYI ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ ΛΕΥΚΟ E14
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ25mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50\1200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,013kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Βακελίτης/ Bakelite |
| Ύψος | 45mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
