
3-10 Days
NTOYI ΚΡΕΜΑΣΤΟ (ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ) Ε27
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23100
3.26€
Ex Tax: 3.26€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NTOYI ΚΡΕΜΑΣΤΟ (ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ) Ε27
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 74mm |
| Διατομή Καλωδίου | 2x1mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,090kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 640mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
