
3-10 Days
NTOYI ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕ ΑΛΥΣΙΔΑ ΓΙΑ ΚΑΜΠΑΝΑ Ε40
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23115
8.85€
Ex Tax: 8.85€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NTOYI ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕ ΑΛΥΣΙΔΑ ΓΙΑ ΚΑΜΠΑΝΑ Ε40
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 100mm |
| Διατομή Καλωδίου | 2x1mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,420kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E40 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Μεταλλικό/ Plastic & Metallic |
| Ύψος | 800mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
