
3-10 Days
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ GU10 ΚΑΛΩΔΙΟ 25cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23013
0.56€
Ex Tax: 0.56€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ GU10 ΚΑΛΩΔΙΟ 25cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Μήκος Καλωδίου: 25cm/ Cable Length: 25cm |
| Διάμετρος | Φ27mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 50\500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,018kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Κεραμικό/ Ceramic |
| Ύψος | 15,8mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
