
3-10 Days
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΓΙΑ ΣΠΟΤ E27
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23002
0.44€
Ex Tax: 0.44€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΓΙΑ ΣΠΟΤ E27
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ41mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 20\200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,060kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Πορσελάνη/ Porcelain |
| Ύψος | 45mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
