
3-10 Days
ΒΑΣΗ ΓΛΟΜΠΟΥ ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ Ε27 ΚΥΡΤΗ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-22004
1.93€
Ex Tax: 1.93€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΒΑΣΗ ΓΛΟΜΠΟΥ ΒΑΚΕΛΙΤΟΥ Ε27 ΚΥΡΤΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ140mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | Net: 0,116kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Κεραμικό/ Plastic & Ceramic |
| Ύψος | 90mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
