
3-10 Days
ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 2 ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΝΙΚΕΛ Ε14
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23042
3.43€
Ex Tax: 3.43€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 2 ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΑ ΝΙΚΕΛ Ε14
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ4mm (ring) |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 32\320 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,042kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Σίδηρος/ Iron |
| Ύψος | 58mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Νίκελ/ Nickel |
