
3-10 Days
ΝΤΟΥΙ ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΟ Ε27
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23041
1.53€
Ex Tax: 1.53€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΝΤΟΥΙ ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΟ Ε27
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ39mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 20\400 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,043kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Σίδηρος/ Iron |
| Ύψος | 55mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ορείχαλκος/ Brass |
