
ΝΤΟΥΙ ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΠΛΑΦΟΝ Ε27
- Stock: In Stock
- Model: 147-23018
1.72€
Ex Tax: 1.72€
This product has a minimum quantity of 20
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΝΤΟΥΙ ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΠΛΑΦΟΝ Ε27
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ43mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 20\200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,140 |
| Ντουί Λαμπτήρα | Ε27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Πορσελάνη/ Porcelain |
| Ύψος | 46,5mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
