- ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ
- Μετασχηματιστές
- Ballast φθορίου
- Brand
- Eurolamp
- ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ BALLAST ΦΘΟΡΙΣΜΟΥ 58W 230V

3-10 Days
ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ BALLAST ΦΘΟΡΙΣΜΟΥ 58W 230V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-50014
11.25€
Ex Tax: 11.25€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ BALLAST ΦΘΟΡΙΣΜΟΥ 58W 230V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | ΙΡ20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0,67A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +70°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,830kg |
| Μήκος | 155mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 58W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 28mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό & Χαλκός/ Metallic & Copper |
| Ύψος | 41mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
