
3-10 Days
ΓΕΦΥΡΑ LED ΤΥΠΟΥ ΣΤΑΡΤΕΡ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-02210
0.23€
Ex Tax: 0.23€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΓΕΦΥΡΑ LED ΤΥΠΟΥ ΣΤΑΡΤΕΡ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25\500 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | White Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 90-265V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Μεταλλικό/ Plastic & Metallic |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
