- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- RECESSED NICKEL MATT ROUND LED SPOT 2W 3000K 155Lm 230V AC 100° Ra80


3-10 Days


RECESSED NICKEL MATT ROUND LED SPOT 2W 3000K 155Lm 230V AC 100° Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: ARED230RNM
5.29€
Ex Tax: 5.29€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
RECESSED NICKEL MATT ROUND LED SPOT 2W 3000K 155Lm 230V AC 100° Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 100° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 2 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Downlights και Panels |
| Κατηγορία02 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | ARED |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Υλικό (κύριο) | Ατσάλι |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 155 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
