


3-10 Days



ΣΠΟΤ ΧΩΝ. ΛΕΥΚΟΜΑΤ 10W COBEPISTARLED 2.700K 700LM 0-359 0-80
- Stock: 3-10 Days
- Model: BEL1027
25.30€
Ex Tax: 25.30€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΠΟΤ ΧΩΝ. ΛΕΥΚΟΜΑΤ 10W COBEPISTARLED 2.700K 700LM 0-359 0-80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Ισχύς | 10 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Downlights και Panels |
| Κατηγορία02 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | BEL |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 700 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
