- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Φωτιστικά Γραμμικά
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ 40W 1,20m 4000K ΜΑΥΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ 40W 1,20m 4000K ΜΑΥΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 145-56804
63.08€
Ex Tax: 63.08€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ 40W 1,20m 4000K ΜΑΥΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 34lm/Chip |
| Lumen/ Watt | 100lm/Watt |
| Watt/ Chip | 0,5W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 4000lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 110° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1,05A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Lifud |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,900kg |
| Μήκος | 1200mm |
| Νέα Ενεργειακή Κλάση 2019/2015 | F |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 40W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 50mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/ No |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Σύνολο Chip | 144pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,90 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο & Πλαστικό/ Aluminium & Plastic |
| Ύψος | 57mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2 - 3mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |
