
3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΡΑΓΑΣ 4 ΓΡΑΜΜΩΝ PAR30 ΛΕΥΚΟ PLUS
- Stock: 3-10 Days
- Model: 145-55033
14,64€
Ex Tax: 14,64€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΡΑΓΑΣ 4 ΓΡΑΜΜΩΝ PAR30 ΛΕΥΚΟ PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 120mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\24 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,650kg |
| Μήκος | 150mm |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 15W led/ max 75W halogen |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Η ένταση ρυθμίζεται αναλόγως τον τύπο του λαμπτήρα/ Dimming according the type of lamp |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Λαμπτήρα | PAR30 |
| Τύπος Σύνδεσης | Αντάπτορας 4 καλωδίων/ 4 Wire Adaptor |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο & Πλαστικό/ Aluminium & Plastic |
| Ύψος | 200mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3 - 4mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 years/3 χρόνια |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
