- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-10FL


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-10FL
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-10FL
21,08€
Ex Tax: 21,08€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Γραμμικό φωτιστικό μαγνητικής ράγας ultra thin 48V/10W (οροφής/χωνευτό)
Ύψος: 24mm
Μήκος: 315mm
Πλάτος: 26mm
Τύπος Λαμπτήρα: SMD LED/4000kWatt: 10WLUMEN: 690/CRI≥90Γωνία Δέσμης: 150ºDimmable: ΟΧΙ| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 690 lm |
| Βάρος | 0.16 kg |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 4000 K |
| Ισχύς | 10 W |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Μήκος | 31.5 cm |
| Πλάτος | 2.6 cm |
| Ύψος | 2.4 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
