- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΟΤ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-10R-3


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΟΤ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-10R-3
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-10R-3
43,40€
Ex Tax: 43,40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΓΓραμμικό φωτιστικό σποτ μαγνητικής ράγας ultra thin 48V/10W
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 690 lm |
| Βάθος | 8 cm |
| Βάρος | 0.30 kg |
| Διάμετρος | 8 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με DIP Switch |
| Ισχύς | 10 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Μήκος | 10 cm |
| Πλάτος | 2.6 cm |
| Ύψος | 15 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
