- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ-48V-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-200RC



3-10 Days



ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ-48V-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-200RC
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-200RC
40.92€
Ex Tax: 40.92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Μαγνητική ράγα οροφής χωνευτή ultra thin 48V/2m.
Μήκος: 2000mm
Υλικό: Αλουμίνιο| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 1.50 kg |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Μήκος | 200 cm |
| Πλάτος | 6.7 cm |
| Ύψος | 3.5 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
