- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-200TB


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ-ARION-200TB
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-200TB
101.68€
Ex Tax: 101.68€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Γραμμικό φωτιστικό εύκαμπτο μαγνητικής ράγας ultra thin 48V/32W 2m.
Μήκος: 2000mm
Τύπος Λαμπτήρα: SMD LED/4000kWatt: 32WLUMEN: 2560/CRI≥90Dimmable: ΟΧΙ| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2560 lm |
| Βάρος | 1.10 kg |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 4000 K |
| Ισχύς | 32 W |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | LED |
| Μήκος | 200 cm |
| Πλάτος | 2.6 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
