- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΜΠΑΛΑ-ΜΑΥΡΟ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-6B-3


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΜΠΑΛΑ-ΜΑΥΡΟ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-6B-3
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-6B-3
44.64€
Ex Tax: 44.64€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικό μπάλα ακρυλική μαγνητικής ράγας ultra thin 48V/6W
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 490 lm |
| Βάρος | 0.60 kg |
| Διάμετρος | 10 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με DIP Switch |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Πλάτος | 2.6 cm |
| Ύψος | 16 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
