- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΟΤ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-6C-W


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΟΤ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-6C-W
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-6C-W
27.28€
Ex Tax: 27.28€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Γραμμικό σποτ μαγνητικής ράγας ultra thin 48V/6W σταθερό.
Ύψος: 75mm
Διάμετρος: 75mm
Τύπος Λαμπτήρα: SMD LED/3000kWatt: 6WLUMEN: 450/CRI≥90Γωνία Δέσμης: 24ºDimmable: ΟΧΙ| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 450 lm |
| Βάρος | 0.22 kg |
| Διάμετρος | 7.5 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Πλάτος | 2.6 cm |
| Ύψος | 7.5 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
