- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΟΤ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-6P-SM


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΟΤ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-6P-SM
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-6P-SM
48,36€
Ex Tax: 48,36€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Γραμμικό σποτ μαγνητικής ράγας ultra thin 48V/6W κρεμαστό με δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος φωτισμού (3000k-6000k), dimmer και δυνατότητα χειρισμού μέσω smart application ή remote control ή επιτοίχιο διακόπτη.
Ύψος:1300mm
Μήκος: 300mm
Διάμετρος: 30mm
Τύπος Λαμπτήρα: SMD LED/4000kWatt: 6WLUMEN: 490/CRI≥90Γωνία Δέσμης: 24ºDimmable: ΝΑΙ| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 490 lm |
| Βάρος | 0.28 kg |
| Διάμετρος | 3 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control ή με TUYA App |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control ή με TUYA App |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Μήκος | 10 cm |
| Πλάτος | 2.6 cm |
| Ύψος | 130 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
