- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΜΠΑΛΑ-ΓΥΑΛΙ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-9G-SM


3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΜΠΑΛΑ-ΓΥΑΛΙ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-9G-SM
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-9G-SM
75,64€
Ex Tax: 75,64€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικό γυάλινη μπάλα μαγνητικής ράγας ultra thin 48V/9W
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 780 lm |
| Βάρος | 0.55 kg |
| Διάμετρος | 15 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control ή με TUYA App |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control ή με TUYA App |
| Ισχύς | 9 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Λαμπτήρας | COB LED |
| Ύψος | 19 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
