- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-CUR

3-10 Days
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-CUR
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-CUR
4.71€
Ex Tax: 4.71€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Σύνδεσμος μαγνητικής ράγας 48V ultra thin οροφής
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 0.02 kg |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Μήκος | 4 cm |
| Πλάτος | 4 cm |
| Ύψος | 0.6 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
