- LIGHTING
- Επαγγελματικός Φωτισμός
- Σποτ & Προβολείς Ράγας - Ράγες
- ΚΟΥΤΙ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ-ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-GATE

3-10 Days
ΚΟΥΤΙ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ-ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ-ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ-48V-ARION-GATE
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ARION-GATE
64.48€
Ex Tax: 64.48€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Κουτί κέντρου ελέγχου σε λευκό χρώμα για wifi/bluetooth φωτιστικού μαγνητικής ράγας 48V.
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 0.10 kg |
| Κατηγορία | ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ>ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΜΜΙΚΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ 48V |
| Κατηγοριοποίηση | ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ>Μαγνητική Ράγα Χαμηλής Τάσης |
| Μήκος | 6.5 vm |
| Πλάτος | 6.5 cm |
| Ύψος | 2 cm |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
